Faq

Pytania

Aby wynająć auto, potrzebujemy prawo jazdy oraz dokument potwierdzający tożsamość, czyli dowód osobisty lub paszport.

Kierujący samochodem dostawczym musi mieć ukończone 21 lat oraz posiadać prawo jazdy kat. B przynajmniej od 3 lat.

Rezerwacji można dokonywać telefonicznie, smsem, mailowo oraz przez social media: instagram, facebook, tik tok, whatsapp.

Rezerwacje do 4 dni włącznie są bezpłatne. Dla rezerwacji powyżej 4 dni musi być wpłacony zadatek w wysokości 50% wynajmu

Kaucja to nic innego jak zabezpieczenie dla wypożyczalni, która udostępnia swoje auto najemcy. Ma ona zabezpieczyć wypożyczalnię przed szkodami wyrządzonymi na pojeździe lub niezachowanymi  warunkami najmu, takimi jak opóźnienie w zwrocie czy  mniejsza ilość paliwa niż podczas wydania. Kaucja pobierana jest w gotówce lub jako preautoryzacja na karcie.

Kaucja jest zwracana w taki sam sposób, w jaki została wniesiona.

Samochody są wyposażone w apteczkę, trójkąt, gaśnicę, kamizelkę, zestaw naprawczy i koło zapasowe.

Ubezpieczenie obejmuje OC, AC, NNW, Assistance i Zieloną Kartę.

Tak, nie potrzebna jest do tego żadna zgoda. Jednak przed wynajmem prosimy o poinformowanie wynajmującego o fakcie wyjazdu.

Autem mogę jeździć po europejskich częściach państw należących do Unii Europejskiej oraz do Albanii, Andory, Bośni i Hercegowiny, Czarnogóry, Islandii, Liechtensteinu, Macedonii Północnej, Mołdawii, Monako, Norwegii, San Marino, Serbii, Szwajcarii, Turcji, Watykanu, Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

Aktualnie nie można wyjechać do Rosji, Białorusi, Ukrainy oraz poza Europę.

W pierwszej kolejności prosimy o niezwłoczne poinformowanie wypożyczalni. Dalsze kroki będą przekazywane w zależności od rodzaju szkody

Zwracane auto zawsze powinno być w takim samym stanie jak wydawane. Niedopuszczalne jest zatem zwrócenie auta z brudną przestrzenią ładunkową, kabiną bądź karoserią.

Dowiedz się więcej

Regulamin

Warunki wynajmu samochodu

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?

Skontaktuj się !