Tak zwane dostawczaki to pojazdy o dużej przestrzeni ładunkowej. Przydają się więc w wielu branżach, choć na ich wynajem decydują się także osoby prywatne. Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych działa też na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego, co jest dobrą wiadomością dla osób prowadzących w tym mieście własny biznes. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą profesjonalną usługą wynajmu.

Oferta została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o przedsiębiorcach. Proponowana flota pojazdów stanowi doskonałe uzupełnienie firmowych dostawczaków w okresach o dużym nasileniu zleceń bądź w przypadku awarii posiadanych już aut. Nowy Dwór Mazowiecki należy do dynamicznie rozwijających się miast, dlatego istnieje tu duże zapotrzebowanie na naszą usługę. Potwierdzają to liczni klienci biznesowi z tego regionu.

Nie zamykamy się jednak wyłącznie na firmy. Z przyjemnością udostępnimy pojazdy osobom prywatnym. Istnieje wiele powodów, dla których klienci indywidualni mogą potrzebować auta dostawczego. Dobrym przykładem jest przeprowadzka – duża przestrzeń ładunkowa z pewnością się wtedy przyda. Wypożyczamy samochody dostawcze niezależnie od tego, do czego zostaną użyte.

Wynajem krótkoterminowy trwa od 1 do 30 dni. W tym okresie można wybrać się samochodem w dowolne miejsce Polski, a nawet do innych krajów Europy. Wystarczy poinformować nas o fakcie przekroczenia granicy. Wynajem w Nowym Dworze Mazowieckim nie jest więc sztucznie ograniczany do kilku okolicznych regionów. Cenimy wolność naszych klientów. Warto dodać, że do wypożyczenia wymagamy jedynie okazania dowodu potwierdzającego ukończenie 21 lat życia oraz posiadania prawa jazdy kat. B od minimum 3 lat.

Ponadto możemy udostępnić pojazdy na godziny. To bardzo dobra oferta dla osób, które nie chcą przepłacać za całodniowy wynajem, gdy nie ma takiej potrzeby.

Wynajem długoterminowy nie różni się pod względem warunków oraz sposobu eksploatacji aut od krótkoterminowego. Trwa on jednak znacznie dłużej. Mowa o okresie przekraczającym 30 dni. Tego typu wynajem auto dostawczych to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które nie chcą utrzymywać własnej floty pojazdów przez cały rok. Wypożyczenie zawsze będzie tańsze od inwestycji w firmowy samochód. Co więcej, nie mamy żadnej górnej granicy czasu trwania usługi.

Wyróżniamy się bardzo korzystnym cennikiem usług. Obejmuje on wypożyczenie na godziny (preferowane przez klientów prywatnych) oraz na okres od 1 do 14 dni (z limitem kilometrów bądź bez niego). Wynajem krótkoterminowy jest więc klarowny. Można go podejrzeć w każdej chwili na naszej stronie.

Nieco inaczej wygląda to w przypadku wynajmu długoterminowego. W tym przypadku cena ustalana jest indywidualnie. Przy wycenie bierzemy pod uwagę liczbę dni, orientacyjny zakres przebytych kilometrów na dobę oraz inne czynniki, które mogą być istotne. To daje gwarancję naszym klientom, że koszt usługi pozostanie atrakcyjny nawet przy znacznie dłuższym wypożyczeniu pojazdu. Jesteśmy też otwarci na negocjacje.

Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy skontaktować się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie. Przy okazji zaproponują wynajem samochodów dostawczych w Nowym Dworze Mazowieckim, który spełni wszelkie wymagania.

wynajem krótkoterminowy samochodów dostawczych Warszawa Kiszcars

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?

Skontaktuj się !