o nas

Kompleksowa oferta wynajmu samochodów dostawczych

Firmę Kiszcars tworzą ludzie z pasją do optymalizacji kosztów dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. W ramach przyjętego modelu biznesowego prowadzimy wynajem samochodów dostawczych, realizowany w pełnym przedziale terminów umownych. Proponujemy zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i wypożyczenie aut dostawczych w długim okresie. Działamy na terenie Warszawy i najbliższych okolic, dostarczając w pełni wyposażonych pojazdów o nienagannych parametrach technicznych. Jako firma wynajmująca samochody dostawcze, skupiamy się na kompleksowości świadczonych usług i indywidualnym podejściu do każdego klienta. Gwarantujemy usługi doradcze w zakresie dostosowania pojazdu do specyficznych potrzeb przedsiębiorcy lub osoby prywatnej. Wynajem auta dostawczego we współpracy z naszą firmą pozwala uniknąć wielu kosztów formalnych i eksploatacyjnych. W przypadku firm, skutkuje również obniżeniem podstawy opodatkowania z powodu możliwości zaliczenia wynajmu do kosztów uzyskiwania przychodu. Wszystkie pakiety usługowe w Kiszcars zawierają pełne ubezpieczenie dostarczanych pojazdów (OC, AC, NNW, Assistance). Unikamy niepotrzebnych formalności, traktując każdego klienta jako partnera biznesowego. Nasza oferta integruje przejrzyste i korzystne warunki realizacji najmu, objawiające się konkurencyjnymi cenami, korzystnymi limitami kilometrów i pełną obsługą serwisową.

Jeśli chcesz skorzystać z proponowanych przez nas usług, zapraszamy do kontaktu ze specjalistami Kiszcars. Przedstawią oni personalizowany plan działania i nakreślą wstępny kosztorys, uwzględniający parametry podane przez klienta. Wynajem pojazdu dostawczego coraz częściej figuruje w budżecie przedsiębiorstw transportowych lub świadczących usługi remontowo-serwisowe. Firmy dostrzegają liczne zalety płynące z takiej formy budowania floty pojazdów. Jesteśmy dumni z zaufania, jakie wypracowaliśmy u naszych klientów. Renomę Kiszcars budujemy na fundamentach konkurencyjności, indywidualnego podejścia do kontrahentów oraz elastyczności operacyjnej.

Firma wynajmująca samochody dostawcze – dlaczego warto nam zaufać?

Zdajemy sobie sprawę z różnorodności potrzeb naszych klientów. Dlatego udostępniamy pojazdy dostawcze na okres najmu rozciągający się od jednego dnia do kilku lat. W Kiszcars spotkasz się z rodzinną atmosferą, jakiej na próżno szukać w konkurencyjnych wypożyczalniach. Ofertę tworzymy dla Ciebie, ustosunkowując się do zgłaszanych nam potrzeb. Posiadamy w pełni wyposażone pojazdy dostawcze, których wiek nie przekracza 3 lat. Dzięki doskonałej sprawności technicznej, nasze samochody świetnie sprawdzą się przy dalekich trasach, rozciągających się na wszystkie kraje europejskie. Kiszcars to firma wynajmująca samochody dostawcze marki Fiat, Ford i Peugeot z przejrzystą polityką cenową. W ramach jednej opłaty miesięcznej, otrzymujesz nie tylko samochód dostawczy typu blaszak, lecz również, po wcześniejszej rezerwacji, dostęp do akcesoriów (takich jak pasy mocujące, podjazdy, wózki), kompleksowy serwis techniczny, czy możliwość skorzystania z późnych godzin wypożyczenia/ zwrotu. Dysponujemy pojazdami w pełnym przekroju rozmiarowym. Niezależnie od wybranego rozmiaru, cennik pozostaje niezmieniony. Kiszcars zdecydowanie wyróżnia się na rynku dzięki przyjęciu przez nas partnerskiego podejścia do naszych klientów. Gwarantujemy doskonałą jakość każdej usługi wynajmu i dostosowanie warunków umowy do potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy wyjaśnią wszelkie wątpliwości i skonfigurują ofertę w zależności od Twoich potrzeb.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?