Wypożyczalnia samochodów dostawczych – Marki

Firma Kiszcars oferuje wynajem samochodów dostawczych w Markach dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Proponujemy zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i wypożyczanie pojazdów w długim okresie. Dostarczamy kompleksowo wyposażone, nowoczesne auta o nienagannych parametrach technicznych. Nasza oferta obejmuje w pełni sprawne technicznie samochody marki Fiat, Ford i Peugeot, posiadające niezbędne przeglądy i badania. Zapewniamy również fachowe usługi doradcze w zakresie dostosowania samochodu do indywidualnych potrzeb klienta.

Wypożyczenie samochodu dostawczego w firmie Kiszcars to pewność profesjonalizmu i wysokiej jakości usług. Wszystkie oferowane przez nas pakiety usługowe zawierają pełne ubezpieczenie dostarczanych pojazdów: OC, AC, NNW i Assistance. Każdego klienta traktujemy jako partnera biznesowego, co pozwala nam uniknąć niepotrzebnych formalności. Gwarantujemy przejrzyste warunki najmu, które obejmują atrakcyjne ceny, pełną obsługę serwisową oraz korzystne limity kilometrów.

Cena wypożyczenia auta dostawczego zależy od kilku czynników, w tym przede wszystkim marki, modelu, rocznika i wyposażenia auta, szczegółowych warunków oraz okresu wynajmu. Niezależnie jednak od owych czynników możemy zawsze zagwarantować bardzo korzystne, konkurencyjne koszty najmu.

W ramach jednej opłaty miesięcznej otrzymasz nie tylko samochód dostawczy, ale też, po wcześniejszej rezerwacji, dostęp do wysokiej jakości akcesoriów, takich jak wózki, podjazdy czy pasy mocujące. Miesięczna opłata gwarantuje też kompleksowy serwis techniczny oraz możliwość skorzystania z późnych godzin zwrotu lub wypożyczenia.

Wychodzimy naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych klientów. Dlatego oferujemy szeroki wybór pojazdów dostawczych na okres najmu wynoszący od jednego dnia do kilku lat. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując konkretne warunki do jego potrzeb. Zapewniamy przyjazną, rodzinną atmosferę, jakiej próżno szukać w konkurencyjnych wypożyczalniach. Dysponujemy w pełni wyposażonymi pojazdami dostawczymi, których wiek nie przekracza 3 lat. Wszystkie są sprawne techniczne i mają niezbędne badania. Dzięki ich wysokiej funkcjonalności i bogatemu wyposażeniu znakomicie sprawdzą się w dalekich trasach na terenie Polski i Europy.

wynajem krótkoterminowy samochodów dostawczych Warszawa Kiszcars

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?

Skontaktuj się !